Z historie: 5. 9. 2021 Kryptoměny a NFT PARTY v nedělním klubu CROSS

program sleduj zde

NFTs platformy, kolekce, metaversy, umělci, zakladatelé projektů and sběratelé, na kryptoměny a NFT zaměřený edukativní event v PRAZE 5. září 2021+ online METAVERSE event.

Chcete se dozvědět něco o NFT a kryptoměnách? Přijďte na zahrádku (dle počasí, možná uvnitř, zveřejníme v události na FB) klubu CROSS v neděli 5. září. Dozvíte se podrobnosti o uspěšných NFT projektech, seznámíte se s vybranými úspěšnými NFT umělci z celého světa, a budete mít možnost si prohlédnout ukázky jejich úspěšných NFT uměleckých děl. Na místě bude možné si zapůjčit vybavení na virtuální realitu a zajít se podívat do našeho světa, který jsme pro vás připravili v posledních měsících. Tento svět a další související program budete moct navštívit i z domova, z počítače nebo mobilu, ale odkazy budou zveřejněny až po skutečném meetupu (chceme se s vámi sejít a seznámit!).

Vzdělávací program – přednášky, výstava NFT umělců, hudba. Přijďte s námi strávit neděli na zahrádce klubu CROSS a uvnitř klubu!

Kromě spousty informací o NFT a kryptu obecně, možnosti si popovídat s lidmi, kteří se tomu také věnují a potkat se tváří v tvář, vás čeká i DJ Theresia Sun!

Akce na místě bude bez vstupu, platit se bude pouze, pokud budete chtít vyzkoušet virtuální realitu. Ale pokud se chcete o NFT naučit víc, a nebo už je třeba sami děláte, přidejte se do našeho Discordu na nftiology.tech , kde i zadarmo najdete spoustu informací, ale přes paypal, nebo koupí NFT (cena 15 dolaru) si v Discordu zobrazíte další obsah. Jaký? Ve spolupráci s japonsko-švédskou NFT umělkyní a vědkyní jsme vyvinuly systém na porovnávání každodenních dropů kolekcí. Každé ráno tedy v Discordu najdete informace o kolekcích, které dropují ten daný den, ale pouze kolekce, které už mají velké sledování na sociálních sítích. Proč toto hledisko? Je u nich předpoklad, že se vyplatí do nich investovat a prodat je na druhotném trhu se ziskem. Kupujte zde: basic NFT ticket , nebo VIP ticket . Pozor! Vstupenky kupujete jako NFT! Pokud neumíte zatím koupit NFT, v discordu najdete možnost zaplatit paypalem.

Tak doražte 5.9 do Crossu na první veřejný NFT MEETUP v PRAZE!

Z historie: 5. 9. 2021 Kryptoměny a NFT PARTY v nedělním klubu CROSS